Kariera w Kei.pl

Oferty pracy

Administrator sieci

Interesują Cię zaawansowane technologie sieciowe? Chciałbyś pracować w doświadczonym zespole? Nasz Dział Techniczny to miejsce dla Ciebie.

Zadania

  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych,
  • zarządzanie i rozwój infrastruktury sieciowej,
  • monitorowanie infrastruktury,
  • reagowanie na zaistniałe zdarzenia,
  • rozwój i utrzymanie systemów zliczania ruchu/IDS/IPS raportujących incydenty.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość własnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

Oczekiwania

  • doświadczenie w zakresie wsparcia infrastruktury sieciowej,
  • bardzo dobra znajomość protokołów: TCP/IP; warstwy L2; warstwy L3/L4 (BGP, MPLS, OSPF, IPSEC, VPN),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieci LAN/WAN,
  • znajomość zasad projektowania sieci,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci (routery, firewalle, IDS/IPS),
  • znajomość rozwiązań, systemów i urządzeń sieciowych Juniper oraz Cisco.

Mile widziane

  • doświadczenie w administracji rozwiązaniami wysokiej dostępności,
  • umiejętność tworzenia skryptów w Bashu, Perlu lub Pythonie,
  • doświadczenie w technologiach wirtualizacji,
  • znajomość technologii stosowanych w Centrach Danych,
  • znajomość skalowalnych rozwiązań dotyczących budowy i wirtualizacji sieci.

Przeslij CV

na stanowisko: Administrator sieci